Zacznij tu!

Piątek 13 – dzień jak każdy inny

Niby najbardziej pechowy dzień, jaki może się od czasu do czasu zdarzyć. Niby kto w piątek skacze ten w niedzielę płacze… ale nadal piątek jest dobrym dniem na wznowienie działalności bloga.

Kilka lat temu przez dwa lata prowadziłam bloga o tej samej nazwie… kilka osób czytało, trochę komentowało, ale tak naprawdę nigdy nie zaangażowałam się na 100% w jego prowadzenie. I tak po tych dwóch latach odpuściłam, nie miałam pomysłu, czasu i wystarczająco dużej chęci, aby kontynuować pisanie. Domena wisiała w przestrzeni kolejne 5 lat, aż dojrzałam do tego, żeby zacząć od nowa.

Myślę, że to, co się teraz w naszym kraju dzieje, to co dzieje się w moim życiu i te małe przełomy, które ostatnio sama w sobie wywalczyłam, spowodowały, że z dniem dzisiejszym chcę walczyć o to miejsce w sieci, aby było moją ostoją w czasach niepewności, czymś, co zawsze mi przypomni o tym, co jest najważniejsze i o co walczyć.

Na blogu będą pojawiały się zarówno artykuły sprzed lat, ponieważ według mnie nawet dziś są aktualne, ale też nowe teksty. Od czasu do czasu zobaczycie co u mnie nowego na Instagramie, a na Facebooku będą pojawiać się zapowiedzi nowych tekstów.

Blog przeżyje swoje drugie dzieciństwo i mam nadzieję, że tym razem ze mną dorośnie 🙂

Kim jestem?

Pewnie po przeczytaniu tego krótkiego wstępu zacząłeś się zastanawiać kim jestem i skąd się urwałam i dlaczego reanimuję “internetowego trupa”?

Zacznę może od początku, przedstawiając się. Na imię mi Klara i jestem gadułą 🙂 Uwielbiam mówić! Jak już wejdę na jakiś temat to ciężko mnie zatrzymać, a mój mózg zamiast wiedzy praktycznej przyswaja same głupoty. I tak w najmniej odpowiednim momencie, najczęściej podczas krępującej sytuacji przypomina mi się coś mega dziwnego, coś, o czym żaden z rozmówców nawet nie pomyśli – i w tedy muszę to opowiedzieć pomimo tego że i tak nikt nie ogarnie o co mi w tym momencie akurat chodzi i dlaczego o tym mówię 🙂

Z zawodu jestem nikim, mam tylko maturę, nie studiowałam, tylko od razu poszłam do pracy i tak po tych kilku latach po skończeniu liceum zdobyłam doświadczenie w zawodzie, który wybrał mi los i dlatego z dumą mogę nazwać się Managerem. Pracuję jako doradca freelancer, bywam często w różnych firmach i doradzam.

Co znajdziesz na blogu?

Na blogu będą pojawiać się teksty o pracy i życiu, moje komentarze odnośnie do bieżącej rzeczywistości. Wszystko opisane z subiektywnego punktu widzenia.

To tu będę całkowicie sobą, bo nigdzie indziej już sobą być nie mogę.

Pozdrawiam was serdecznie i zapraszam do lektury.

Klara